RİZE GÜNEYSU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN BAŞKANLIĞINDA İLİMİZDE EĞİTİM ÖĞRETİM ÇALIŞMALARINA YÖNELİK DEĞERLENDİRME VE KOORDİNASYON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN  BAŞKANLIĞINDA İLİMİZDE EĞİTİM ÖĞRETİM ÇALIŞMALARINA YÖNELİK DEĞERLENDİRME VE KOORDİNASYON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Rize İl Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN başkanlığında İlçemiz Kaptan Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda yapılan değerlendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mehmet KİBAROĞLU ve Ahmet GÜRBÜZ, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri,İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram GÜNDOĞAR ile İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

2020-2021 Eğitim Öğretim yılının ikinci dönemine yönelik planlamanın masaya yatırıldığı toplantıda İl Milli Eğitim Şube Müdürleri alanlarına yönelik sunumlar gerçekleştirdi. 15 Şubatta yüz yüze eğitime başlanacak köy okullarında yapılan hazırlıkların da görüşüldüğü toplantıda öğrenci,öğretmen ve okul çalışanlarının sağlıklı ve güvenli bir şekilde eğitim öğretim sürecine dahil olması için tüm önlemlerin alınmasına vurgu yapıldı.

15 Şubatta köy okullarında, 1 Mart itibariyle de kısmen başlanacak yüz yüze eğitim sürecinde çocuğunu okula göndermek istemeyen velilerin, okul müdürlüklerine yazılı başvuru yapabileceğini ve yüz yüze eğitime gelmeyen öğrencilerin devamsız sayılmayacağını belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, tüm idarecilerin Bakanlığımızın ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün iletişim kanallarından yapacakları bilgilendirmelere göre hareket edeceklerinin altını çizdi.

11-02-202111-02-202111-02-2021

Adnan Menderes Caddesi Kaymakamlık Binası Zemin Kat 53350 Güneysu/RİZE - 0 464 344 14 41 0 464 344 14 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.